Przykładowe realizacje

Kamienne dywany najczęściej stosuje się na tarasach i balkonach, oraz wykonuje się z nich schody zewnętrzne. W 95% procentach składają się one z naturalnego surowca. Jest to bardzo trwała metoda wykończeniowa. Poprawnie wykonany dywan żywiczny nawet po 20 latach utrzymuje swój wygląd i funkcjonalność. Kamienny dywan cechuje się niepowtarzalnym urokiem, estetycznym wyglądem oraz łatwością utrzymania w czystości.


Oferujemy materiały do kompleksowego wykonania kamiennych dywanów, dywanów żywicznych, posadzek kamiennych. Posiadamy kamień naturalny, aluminiowe listwy wykończeniowe, żywice, hydroizolacje. Kamień importowany jest bezpośrednio od włoskich producentów co gwarantuje zachowanie najwyższej jakości.

Oferujemy również usługę wykonania kamiennego dywanu. Dysponujemy kilkoma w pełni doświadczonymi ekipami. Gwarantujemy szybką i fachowo wykonaną usługę.

ALEX – dywany żywiczne, posadzki kamienne
Sprzedaż kamienia naturalnego, listw wykończeniowych, żywicy epoksydowej, hydroizolacji. Wszystko do wykonania dywanu kamiennego. Najlepsze Dywany Żywiczne.
.

Usługi remontowe Alex

795 083 803